Szkolenia prowadzą

Doradca Mariusz Gotowicz

Mariusz W. Gotowicz - doradca podatkowy; założyciel renomowanej Kancelarii.
Doświadczony prawnik podatkowy, wykładowca i prelegent.
Uczestnik i twórca wielu audycji edukacyjnych z zakresu prawa podatkowego. Autor szeregu publikacji prasowych z zakresu prawa podatkowego. Prekursor stosowania nowoczesnych zasad zarządzania procesem usług przez doradców podatkowych. Jako doświadczony szkoleniowiec zapraszany przez szereg firm, instytucji i uczelni do prowadzenia konferencji, seminariów i wykładów w zakresie prawa podatkowego.

Doradca Podatkowy Violetta Wełnicka

Violetta Wełnickadoradca podatkowy, posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zamkniętych i otwartych dla firm oraz instytucji z zakresu prawa podatkowego. Zajmuje się zawodowo doradztwem podatkowym w zakresie bieżącej obsługi przedsiębiorców.

Manadżer Kancelarii Michał WozikowskiMichał Wozikowski
Menedżer w Kancelarii Doradztwa Podatkowego Mariusz Gotowicz w Bydgoszczy. Ekonomista, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu specjalność polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorstw. Specjalizuje się w zakresie podmiotów powiązanych, sporządzaniu dokumentacji cen transferowych. Zajmuje się także prawem działalności gospodarczej, prawem spółek handlowych, w szczególności rodzajami i formami działalności gospodarczych w Polsce. Prowadzi szkolenia podatkowe. Od 10 lat współprowadzi w roli eksperta podatkowego audycje w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw, w trakcie których udziela porad z zakresu prawa podatkowego, m.in. ulg podatkowych, opodatkowania spadków i darowizn oraz opodatkowania sprzedaży nieruchomości. Zajmuje się także działaniami marketingowymi w Kancelarii. Prywatnie interesuje się motoryzacją oraz wszelkimi nowinkami technicznymi ułatwiającymi życie codzienne.


NASI PARTNERZY:
Radio PIK
Tygodnik Pałuki
Copyright © 2016 KDP Mariusz Gotowicz. All rights reserved.